re433er423

re433er423

Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zapracowani w firmie i domu, że coraz ciężej wygospodarować nam chwilę czasu na załatwianie jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego niewątpliwie doceniamy sobie takie oferty, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej skomplikowanych procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej godzimy się skorzystać z jakiejś propozycji - chwilówki bez bik.

Nowym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Kolejnym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie ekspresowym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms wpisujemy nazwisko i imię, adres zameldowania i kwotę kredytu. Najczęściej w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich istotnych informacji dotyczących pożyczki.
Prostota i wygoda w uzyskaniu pożyczki są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszej tożsamości - szybkie pożyczki.

Jeśli pomyślnie je przejdziemy, gotówkę możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury polegają? Może to być sprawdzenie poprzez rachunek bankowy. Robimy przelew ze swojego konta na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy informacje zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie pożyczki na rachunek. Inną możliwością może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli potwierdzenie danych jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udostępniona nawet w przeciągu kilku godzin od wysłania wniosku. Proces sprawdzania przechodzi się tylko jednokrotnie, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli pożyczyć pieniądze w tej samej instytucji, wystarczy tylko złożyć kolejny wniosek - pożyczka bez zaświadczeń.

Pożyczka przez sms może być udostępniona nawet przed podpisaniem umowy. Pieniądze otrzymamy wyłącznie na podstawie procedury weryfikacji tożsamości, a odpowiednie dokumenty do podpisania zostaną przysłane do nas po fakcie. W przypadku obcych nam instytucji specjalizujących się w takich pożyczkach musimy zachować bardzo dużą ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największą wadą pożyczki pozabankowej jest bardzo wysokie oprocentowanie. Może ono przewyższyć nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

Website URL: http://msn.com